Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Udílení Voskarů: Jak to nakonec dopadlo?

Udílení Voskarů: Jak to nakonec dopadlo?

WhatsApp Image 2024-04-04 at 8.10.29 AM.jpegŽáci 6. ročníku v rámci mediální výchovy pracovali na tvorbě propagačních videí. Jejich veřejná premiéra se odehrála právě dnes, 3. dubna 2024, v den zápisu do prvních tříd.

Dnes také proběhlo speciální hlasování odborné poroty, žáků 7. ročníku, kteří se právě v mediální výchově věnují filmu, a proto jsou ti nejpovolanější pro hodnocení celého videoprojektu. Porota posoudila technickou kvalitu videí, propagační záměr i nápaditost a rozhodla o tom, která tvůrčí skupina získala Voskara (vršovického Oskara).

Jak to nakonec dopadlo?

S celkovým počtem 249 bodů obsadilo 1. voskarové místo video Berta, Davida, Mariana, Vaška, Milana a Alana z 6. A!

2. místo získala s celkovým počtem 195 hlasů tvůrčí skupina Eliz, Vy a Veronika z 6. B!

3. místo obsadila s celkovým počtem 155 hlasů tvůrčí skupina Terka, Agnes, Sofie a Diana z 6. A.

Všem oceněným tvůrcům gratulujeme a upozorňujeme i na další videa našich mladých talentů, která si můžete prohlédnout na našem YouTube kanálu nebo v sekci VIDEOTÉKA. Nesouhlasíte-li s názorem odborné poroty ze sedmých tříd, oceňte kameramany, herce a střihače lajky u jednotlivých videí!

VIDEOTÉKA