Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Důležité upozornění pro rodiče dětí, které navštěvují družinu!

Důležité upozornění pro rodiče dětí, které navštěvují družinu!IMG_8516.jpegUpozorňujeme na blížící se termín platby a také na podmínky nutné ke spuštění moderního systému vyzvedávání dětí!
 
Děti, které nebudou mít do 15. září 2023 zaplacen poplatek za školní družinu, nebudou moci školní družinu nadále navštěvovat. O možnosti vyloučení ze školní družiny hovoří VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ DRUŽINY. 
 
Rodiče, kteří škole i přes opakované výzvy stále ještě nenahlásili kontakty k naprogramování čipů, svým přístupem oddalují spuštění elektronického systému BELLhop. Informace o systému, který usnadní vydání dítěte z družiny, byly přitom zveřejněny již v červnu:
 
 
Rodičům, kteří mají čipy objednány, děkujeme za spolupráci. Čipy si mohou vyzvedávat u paní hospodářky ve druhém patře budovy druhého stupně. Jeden čip stojí 100 korun a platí se pouze hotově.