Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2021/2022

Rok 2021/2022

IMG_20211014_105024 (2)_LI.jpg

Ostužkováno!

Plný sál, nadupaný program, modrobílé stužky, absolventi prvního a druhého stupně na pódiu a řada novinek. To byla Stužkovací slavnost 27. června 2022.

Plánujeme stužkovací slavnost

Další velká nazvučená akce na obzoru!

Nejmladší parlamenťáci absolvovali prožitkový kurz

Červnové dopoledne jsme napůl strávili v parlamenťácké místnosti u kulatého stolu a část v Grébovce. Bylo to moc fajn!

NO BACKPAK DAY!

Frčí po celém světě, tak proč ho nevyzkoušet i u nás? Na pátek 27. května žákovský parlament vyhlásil No BackPack Day.

Speciální projekt ke Dni matek

Žákovský parlament (jeho mediální klub) ve spolupráci se školní družinou připravil maminkám ke Dni matek speciální projekt

Prožitkový kurz je za námi

Byli jsme spolu v Jizerkách! Třídenní prožitkový kurz pro náš žákovský parlament připravili lektoři z Centra pro demokratické učení.

Chystáme letní číslo SCHOOLu

Dejte nám vědět, o čem byste si chtěli přečíst!

Vítání jara ovládly petrklíče

Tradiční průvod Vynášení Morany letos žákovský parlament doplnil o umělecký program a výzvu Přines petrklíč a odemkni s námi jaro.

Na konci dubna vyrážíme na hory!

Centrum pro demokratické učení, které se stará o žákovské parlamenty v ČR, pro náš tým připravil za odměnu prožitkový kurz. Vyrážíme už brzy!

Hlasujte pro náš parlament!

Mezi TOP 10 nejinspirativnějších akcí a projektů, které v roce 2021 organizovaly žákovské parlamenty po celém Česku, vybralo Centrum pro demokratické učení i naši HALLOWEENSKOU PÁRTY. Teď je na vás, abyste podpořili svůj parlament a hlasovali. Stačí jedno kliknutí pod naším videem!