Úvod > Školní média > Školní časopis SCHOOL

Školní časopis SCHOOL

• Na naší škole vychází od roku 2018 školní časopis SCHOOL, který dokonce už dvakrát zvítězil (v roce 2018 a 2021) v celostátní soutěži školních časopisů.
  • Kromě tohoto barevného magazínu začala škola v září 2020 vydávat i měsíčník novinového typu, pojmenovaný stylově NÁSTUPIŠTĚ. Najdete v něm rubriky jako VÝSLECH V KUPÉ, Z RYCHLÍKU, JÍZDA PRVNÍ TŘÍDOU nebo KOMENTÁŘ NA KOLEJÍCH.

Tvorba novin a časopisu spadá pod činnost žákovského parlamentu a příprava jeho obsahu je zároveň součástí mediální výchovy. Detailně se školním médiím parlament věnuje při odpoledních schůzkách parlamentního výboru pro školní média, na které dochází i nadšení spolupracovníci parlamentu. Schůzkám říkáme říkáme "Mediální klub".

AKTUÁLNÍ ČÍSLO (první pololetí školního roku 2021/2022) SI STÁHNĚTE ZDE:

SCHOOL 13 (1. pololetí školního roku 2021/2022)

SCHOOL_11_titulka.jpgSCHOOL_12_FINAL_cerven_2021_titulka.jpg    school_13_titulka.jpg

Co nabízí SCHOOL 13?

První pololetí školního roku 2021/2022 je za námi a parlamentní mediální klub nadělil jako dárek naší škole nové číslo úspěšného časopisu SCHOOL.

Letní dvojčíslo je na světě!

Konečně jsme se dočkali - krásné barevné dvojčíslo vychází!

Vychází dvojčíslo podzim/zima 2020/2021!

Nejlepší číslo školního časopisu sChOOL, které kdy vyšlo, je na světě!

Fantastický úspěch: nejlepší grafika v celém Česku!

V celostátním kole Soutěže školních časopisů za rok 2020 obsadil náš školní časopis sChOOL neuvěřitelné 1. místo v kategorii grafická úprava!

sChOOL je letos v Praze bronzový

V soutěži školních časopisů letos náš školní časopis sChOOL obsadil báječné třetí místo!

Co se chystá v roce 2020/2021

Co chystá časopis sChOOL ve školním roce 2020/2021?