Úvod > Pro žáky > Školní časopis > Školní časopis SCHOOL > Fantastický úspěch: nejlepší grafika v celém Česku!

Fantastický úspěch: nejlepší grafika v celém Česku!

Celostatní-pořadí_vysledková-listina2020-s-logy (1)_Stránka_2.jpgV celostátním kole Soutěže školních časopisů za rok 2020 obsadil náš školní časopis sChOOL neuvěřitelné 1. místo v kategorii grafická úprava!

Z celkového počtu 155 přihlášených školních časopisů z celého Česka odborná porota na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně vybírala ty nejzajímavější tituly.

Máme radost, že mezi časopisy základních škol se náš magazín sChOOL umístil na báječném šestém místě a v kategorii "grafika" dokonce vyhrál!

Redakce sChOOLu pro vás momentálně dokončuje zimní číslo. Věříme, že i to se bude jak čtenářům, tak mediálním odborníkům líbit!