Úvod > Školní média

Školní média

SCH_NASTUP_1_2022_titulka.jpgOd roku 2018 vycházel v naší škole školní časopis SCHOOL, který dvakrát zvítězil (v roce 2018 a 2021) v celostátní soutěži školních časopisů, a může se tedy pochlubit titulem "nejlepší školní časopis v Česku".

Kromě tohoto barevného magazínu začala škola v září 2020 vydávat i měsíčník novinového typu, pojmenovaný stylově NÁSTUPIŠTĚ, s rubrikami jako VÝSLECH V KUPÉ, Z RYCHLÍKU, JÍZDA PRVNÍ TŘÍDOU nebo KOMENTÁŘ NA KOLEJÍCH.

SCHOOL NÁSTUPIŠTĚ je fúzí úspěšného školního časopisu SCHOOL a měsíčníku NÁSTUPIŠTĚ. Obě periodika publikovaná v minulých letech se ve školním roce 2022/23 spojila v jeden unikátní magazín, kde najdete to nejlepší z obou.

První číslo vyšlo v listopadu 2022 a zde je zdarma ke stažení.

SCHOOL NÁSTUPIŠTĚ 1 - podzim 2022

Chcete-li se dozvědět více, dne 30. prosince 2020 Česká televize na programu Déčko odvysílala o našich médiích reportáž:

Zprávičky na České televizi Déčko

SCHOOL_8_FINAL_TITULKA.jpg              SCHOOL_7_TITULKA.jpg              SCHOOL_6_titulka.jpg            SCHOOL_9_titulka.jpg           SCHOOL_10_FINAL_jpg.jpg