Úvod > Škola > V médiích

V médiích

adventni_kalendar.jpgCentrum pro demokratické učení vyzdvihlo naše projekty

Centrum pro demokratické učení, které mimo jiné podporuje na základních školách činnost žákovských parlamentů a vzdělává koordinátory parlamentů, vyzdvihlo prosincové projekty ZŠ U Vršovického nádraží.

Přečtěte si článek:

Článek na cedu.cz

IMG_20201119_111346.jpg

Další reportáž v televizi!

Dne 30. prosince 2020 Česká televize na programu Déčko odvysílala skvělou reportáž o našem školním časopise sChOOL a novinách NÁSTUPIŠTĚ!

Za parádní reprezentaci Mediálního klubu a celé školy v pořadu Zprávičky děkujeme nejzkušenějším redaktorům Tamče Mackové a Adamu Kabátovi. Good job!

Pokud jste prošvihli v televizi, nevadí. Reportáž najdete na webu:

Zprávičky na České televizi Déčko

IMG_20201119_103604.jpgTelevize s námi natočila reportáž!

Naše aktivity budí pozornost. Zaujaly i v České televizi, a tak s námi štáb Déčka přijel natočit reportáž pro pořad Zprávičky.

Kdo se ocitl před kamerou? Kiki, Karla, Lejla, Natka, Tamča a Adam. Reportáž Déčko odvysílalo v neděli 22. listopadu 2020 a vy si ji můžete pustit na webu Déčka:

Píše o nás Praha 10

Náš online adventní kalendář 2020 vzbudil pozornost, a tak mu v prosincovém čísle měsíčníku Praha 10 věnovali celý článek.

Chcete-li si přečíst, nalistujte stranu 15:

Prosincové číslo měsíčníku Praha 10

vecerni praha.jpgČlánek ve Večerní Praze

Aktivity naší školy zaujaly média. Co se píše o činnosti našeho žákovského parlamentu?
Klikněte na odkaz:

článek ve Večerní Praze