Úvod > Pro žáky > Školní časopis > Školní časopis SCHOOL > Co se chystá v roce 2020/2021

Co se chystá v roce 2020/2021

IMG_20201001_183816.jpgCo chystá časopis sChOOL ve školním roce 2020/2021?

Už jste jistě slyšeli, že sChOOL vyjde letos dvakrát - jedno číslo v zimě, druhé v létě. Má totiž mladšího sourozence - školní noviny NÁSTUPIŠTĚ, které budou vycházet každý měsíc a právě těm je teď potřeba věnovat hodně energie. Svou porci barevné luxusní sChOOL zábavy vám tedy naservírujeme letos až v prosinci!

Šéfredaktorkou sChOOLu je od září 2020 zkušená redaktorka Tamča Macková z 9. A, která vedením redakčního týmu nabere cenné zkušenosti pro další studium. Touží totiž studovat vysokou školu a stát se novinářkou. Tamča bude mít také na starosti korektury. Na fotce vidíte, že už se pustila do řízení redakce a plánuje hlavní témata zimního čísla.

Editorem, neboli pravou rukou šéfredaktorky, a zároveň fotoeditorem je Adam Kabát z 8. A. Grafičkou je Lejla Hurem ze 7. B a produkční Verča Paříková ze 7. B. Redakce je v úzkém propojení s parlamentním výborem pro školní média, který zaštiťuje obsah časopisu i školních novin.

Info pro fanoušky:

Chcete-li se připojit do redakčního týmu, přijďte ve středu do mediálního klubu! Obvykle pracujeme od 15:30 do 17 hodin.

Kontakt: school@zsvrsovicka.cz