Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2021/2022

Rok 2021/2022

IMG_20211014_105024 (2)_LI.jpg

Plánujeme vánoční trhy

Naše tradiční vánoční trhy se blíží!

Workshop k projektu MOJE STOPA VE ŠKOLE

Jedenáctého listopadu ožil náš sál obrovským workshopem.

Podařil se nám luxusní Halloween!

V úterý 26. října 2021 celá naše škola propadla Halloweenu, který připravil žákovský parlament.

Halloween se blíží!

Přípravy na úterní Halloween vrcholí! Pro děti z celé školy chystáme například strašidelnou výstavu!

Vyfotili jsme se!

Konečně má žákovský parlament velké společné foto.

Co se děje na našich odpoledních schůzkách?

Činnost žákovského parlamentu zahájena a v hlavinkách akčních dětí už se rojí skvělé nápady.

Imatrikulační listy rozdány

Ve čtvrtek 30. září si parlamenťáci ze schůzky odnesli imatrikulační listy a speciální parlamenťácké desky s notýskem.

Pozor, změna termínu schůzek!

Z technických a organizačních důvodů musíme přesunout setkávání Mediálního klubu.

Kdy se bude parlament ve školním roce 2021/2022 scházet?

Zde najdete přehled schůzek žákovského parlamentu.

Moje stopa ve škole

Naše škola se přihlásila do pilotního ročníku iniciativy Moje stopa ve škole, v rámci níž budou děti navrhovat projekty na vylepšení vnitřního prostředí či vnějšího areálu budovy nebo na zajímavou aktivitu. Městská část Praha 10 nás pak podpoří částkou 35 tisíc korun.