Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Letecká přehlídka papírových vlaštovek se odehraje na konci května

Letecká přehlídka papírových vlaštovek se odehraje na konci květnaden vlastovek (1).jpgVytvořte se třídou papírové vlaštovky a přijďte se pobavit na školní hřiště! Žákovský parlament pro vás chystá soutěžní přehlídku leteckého umění!

 

Den papírových vlaštovek oslavíme 29. května 2024 o velké přestávce na školním hřišti. Soutěžit se bude v těchto disciplínách:

délka doletu

čas ve vzduchu

originalita a krása vlaštovky

Třídy, která se zúčastní soutěžní přehlídky, nahlásí svoji účast nejpozději na poslední květnové schůzce žákovského parlamentu. Třídy vyberou dva zástupce, kteří budou třídu reprezentovat ve vlaštovkování a kteří zkusí své štěstí na startovní čáře s vlaštovkami označenými třídou. Přijďte se pobavit a odreagovat se!