Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Organizace 2. září 2019

Organizace 2. září 2019  0., 2. - 9. třídy začínají vyučování v 8:00 a končí v 8:45. Pro žáky druhé a třetí třídy následuje družina. Pokud by chtěli do družiny i nepřihlášení žáci z 0., 2. a 3. třídy, musí rodiče nejprve vyplnit přihlášku a odevzdat ji učitelce či družinářce.

  Žáci prvních tříd se i s rodiči sejdou v 8:30 v sále školy. Zde proběhne přivítání prvňáčků a následné přesunutí do třídy s třídní učitelkou. Ve třídě se děti s paní učitelkou seznámí, rodiče dostanou základní informace a pak bude chvilka na případné dotazy. Pokud by chtěli rodiče využít družinu hned první den, bude nutné vyplnit na místě přihlášku. Bez přihlášky nebude díte do školní družiny přijato. Přihlášky budou k dispozici u třídní paní učitelky.

Všem přejeme úspěšný začátek nového školního roku.