Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Úspěch ve výtvarném umění!

Úspěch ve výtvarném umění!Koncem minulého školního roku vyhlásil Klub českých a slovenských spisovatelů soutěž Děti Praze. Děti z nynější 3. B si tehdy s paní učitelkou Voříškovou vyprávěly o Praze a zjistily, že se mohou zapojit buď výtvarným dílem, nebo vlastním příběhem o Praze. Většina dětí kreslila Prahu, jak se mění, a Johanka napsala pěkný příběh.
Nedávno proběhlo vyhlášení soutěže - a Ondřej Mikula, Šimon Kočí a Martin Oldřich Merta ve své kategorii vyhráli! Ceny si převzali v Rezidenci primátora hlavního města Prahy a ve Slovenském domě se zúčastnili slavnostních tvůrčích dílen a seminářů. Gratulujeme! Kluci ze třídy paní učitelky Voříškové
jsou prostě borci.
 
Více fotografií si prohlédněte ZDE
 20191023_171650 (2).jpg