Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Startuje Moje stopa ve škole III

Startuje Moje stopa ve škole IIIBílý a Hnědý Minimalistický Farmářský Trh Plakát (8).jpgŽákovský parlament opět školu (letos už potřetí) zapojil do iniciativy MČ Praha 10 Moje stopa ve škole.

 

Třídní kolektivy se znovu mohou blýsknout svými nápady a zlepšit prostředí školy! MČ Praha 10 zainvestuje vybraný projekt částkou až 35 000 Kč.

V tuto chvíli mají třídy k dispozici projektové listy, kam zapíší podrobnosti o svém návrhu (včetně rozpočtu). Do 30. října týmy odevzdají projektové listy koordinátorkám Katce Prázné a Aleně Bartošové.

Do 6. listopadu komise posoudí přínos a realizovatelnost projektů a vybere ty, které postoupí do elektronického hlasování.

Do 21. listopadu třídy podle svého uvážení mohou propagovat své postupující návrhy a 22. listopadu se uskuteční v sále CELOŠKOLNÍ WORKSHOP, kde třídy před publikem odprezentují své nápady. 

Samotné elektronické hlasování proběhne od 23. do 29. listopadu a 30. listopadu zveřejníme vítězný návrh. Na realizaci se můžeme těšit hned na jaře roku 2024.