Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Soutěž Zlatý Ámos

Soutěž Zlatý ÁmosAMOS.jpgKaždý rok se v České republice vyhlašuje, kdo z pedagogů získává titul Zlatý Ámos. Letos soutěž přichází s novinkou.

 

Organizátoři soutěží zamýšlejí udělit kromě obvyklých titulů Zlatý Ámos, Dětský Ámos, Ámos sympaťák přidali také titul Dálkový Ámos.

Jaký by měl nositel titulu být? „Uvážlivý v zařazování online a offline výuky, v zadávání úkolů a práce žákům. Přiměřený v množství a formách výuky - aby nenutil žáky trávit každý den na osmihodinové šichtě u PC, nezavaloval je a nepřetěžoval nesmysly, ale ani aby je nenechal ležet bez povšimnutí v brázdě zvané vzdělávání. Důsledný, to je na dálku někdy dost těžké a vysilující. A konečně se smyslem pro humor, s nadhledem a všemi dalšími skvělými kantorskými vlastnostmi, které dokážou dálku dálkové výuky podstatně zkrátit!“ říká historicky první Zlatý Ámos Petr Martínek. A většina z dosavadních sedmadvaceti Zlatých Ámosů s ním souhlasí.

Nominovat své oblíbené učitelky a učitele na titul Zlatý Ámos mohou školáci do konce tohoto roku. Online přihlášku a další informace najdou na  www.zlatyamos.cz.