Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Začíná advent - co s sebou přinese?

Začíná advent - co s sebou přinese?kalendar.jpgPřečtěte si přehled všeho, co vás čeká na začátku adventního období.

 

ZNOVU DO ŠKOLY

Už jenom návrat většiny dětí do školních lavic bude svým způsobem oslavou. Důležité informace o organizaci výuky v následujícím týdnu zjistíte v článku V pondělí 30. listopadu znovu do školy!

 

UNIKÁTNÍ ONLINE KALENDÁŘ

Žákovský parlament sliboval online adventní kalendář - a slib také dodržel. Od 1. prosince si budete moci každý den od dvanácti hodin rozkrýt jedno okénko, kde se vám zobrazí kouzelná vánoční fotka z dětství někoho ze školy. Zapojte se do vánoční soutěže a tipujte každý den, o jakého žáka nebo pedagoga jde! Na výběr budete mít vždy tři možnosti. Bonus navíc: po rozkliknutí příslušného políčka na vás vždy čeká hudební dárek!

Odkaz na unikátní online školní adventní kalendář najdete na horní liště hlavního menu pod názvem Adventní kalendář.

 

NOVÉ ČÍSLO ŠKOLNÍCH NOVIN

Zapojit se můžete také do komunitního projektu Vánoční strom přání, o kterém se více dočtete v novém čísle školních novin NÁSTUPIŠTĚ. A to je další novinka - během distanční výuky členové parlamentu a žáci mediální výchovy stihli připravit listopadové číslo, které si už zítra osobně prolistujete ve škole. Ti, kdo zůstávají v distanční výuce, si ho mohou stáhnout v sekci ŠKOLNÍ MÉDIA.

Věříme, že nás všechny čeká krásný, poklidný a pohodovými zážitky naditý advent!