Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Velká jarní výzva startuje už zítra!

Velká jarní výzva startuje už zítra!uvodŽákovský parlament ZŠ U Vršovického nádraží pro děti i všechny dospělé otevírá VELKOU JARNÍ VÝZVU! Startuje se už zítra - v pondělí po jarních prázdninách.

 

O co jde? Na každý den počínaje 8. březnem jsme pro vás až do začátku května připravili jeden GIF s výzvou. Ta se vždy vztahuje k svátku nebo události, související s daným obdobím. Parlament tak vlastně volně navazuje na sadu Kalendářů pro dobrou náladu. GIFY budeme zveřejňovat každý den na školním webu v sekci VELKÁ JARNÍ VÝZVA (odkaz najdete hned v hlavním menu) a na sociálních sítích školy. 

Kdokoli se kdykoli může zapojit a přijmout výzvy. Některé jsou cílené spíš na menší děti, některé na starší žáky, některé úkoly můžou být klidně výzvou i pro dospěláky.

Splníte-li výzvu, natočte nebo nafoťte důkaz. Fotku nebo video připojte buď rovnou do komentářů na sociálních sítích nebo pošlete na e-mail parlament@zsvrsovicka.cz.

Posílejte průběžně - čím víc výzev splníte, tím líp. Ale nezáleží jen na množství, důležité jsou nápady, provedení, originalita a tak dále. Moc se na vaše fotky a videa těšíme! Můžete se klidně spojit i s kamarády nebo kamarádkami ve třídě, protože vyhrát můžou i skupiny. 

Vítěze vybereme v květnu. I když vlastně nejde tak úplně o vítězství. Jde hlavně o to, společně se bavit v době, kterou nemůžeme trávit ve škole. 

Důležité upozornění na závěr: Některé výzvy počítají s možností pohybovat se venku. Nejdeme samozřejmě proti vládním opatřením, výzvy vždy plňte v souladu se svým zdravotním stavem a nařízeními souvisejícími s pandemií.