Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Žákovský parlament už pracuje o sto šest

Žákovský parlament už pracuje o sto šestWhatsApp Image 2021-10-05 at 18.17.32.jpegUž teď je jasné, že i v letošním roce mají děti v parlamentu hlavu plnou nápadů!

 

Žákovský parlament má za sebou slavnostní imatrikulaci svých členů, u které nechybělo vedení školy a kde zvolení členové dostali imatrikulační listy a speciální desky pro parlamenťáky. Fotky z této akce si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.

Na své letos první čtvrteční odpolední schůzce parlamenťáci projednávali mimo jiné to, kam umístit malované kamínky nebo jak by mohl vypadat náš školní Halloween. 

V úterý odpoledne se zase scházejí mladí redaktoři a mladé redaktorky z parlamentního výboru pro školní média, kde se svými spolupracovníky připravují například školní časopis sChOOL. Dnes se "mediální klub" pustil do přípravy už třináctého vydání sChOOLu!

 

Novinky z parlamentu můžete sledovat (a odebírat) zde:

 

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT V ROCE 2021/2022