Úvod > Žákovský parlament > Parlament v roce 2021/2022

Parlament v roce 2021/2022

IMG_20211014_105024 (2)_LI.jpg

Novější 1

Náš projekt byl vybrán mezi TOP 10 v ČR!

Náš žákovský parlament se v březnu 2022 zúčastní prestižní akce v Senátu ČR. Sejde se na ní deset nejinspirativnějších českých a moravských žákovských parlamentů. Patříme mezi ně!

Ranní schůzky v sedm

V roce 2022 už došlo na první ranní schůzku parlamentního výboru pro provoz školy. Ti nejstatečnější dorazili v 7 ráno (ještě za tmy!) a makali až do prvního zvonění!

Náš časopis sChOOL vyhrál - chystáme SCHOOLFEST

O tom už celá škola ví, že náš školní časopis sChOOL vyhrál celorepublikovou Soutěž školních časopisů. Teď je ještě potřeba to důstojně oslavit.

Konkurz na zvukaře

Začátkem listopadu odstartoval žákovský parlament konkurz na zvukaře.

Plánujeme vánoční trhy

Naše tradiční vánoční trhy se blíží!

Workshop k projektu MOJE STOPA VE ŠKOLE

Jedenáctého listopadu ožil náš sál obrovským workshopem.

Podařil se nám luxusní Halloween!

V úterý 26. října 2021 celá naše škola propadla Halloweenu, který připravil žákovský parlament.

Halloween se blíží!

Přípravy na úterní Halloween vrcholí! Pro děti z celé školy chystáme například strašidelnou výstavu!

Vyfotili jsme se!

Konečně má žákovský parlament velké společné foto.

Co se děje na našich odpoledních schůzkách?

Činnost žákovského parlamentu zahájena a v hlavinkách akčních dětí už se rojí skvělé nápady.

Novější 1