Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Známe vítěze Velké jarní výzvy!

Známe vítěze Velké jarní výzvy!1ED6669E-A1CF-4456-BEE6-CAFDA53493A9.jpegPo jarních prázdninách spustil žákovský parlament jeden z největších projektů letošního školního roku. Velká jarní výzva běžela až do 1. května, tedy téměř dva měsíce. Kdo ze školy zvládl splnit nejvíce rafinovaných úkolů?

 

Favoritem byl od samého počátku a v počtu přijatých výzev ho nikdo nepřekonal. Absolutním vítězem se stává.... Roman Suchomel z 2. B!!! Klobouk dolů! (Na fotografii vidíte vítěze při plnění výzvy na Den jarních dobrot.) Speciální diplom zároveň vybojovala i celá jeho třída, protože právě žáci 2. B byli v přijímání výzev nejakčnější třídou ve škole. 

Výzvy plnila i jejich třídní učitelka Míša Suchá, která se nebála ani těch nejtěžších úkolů - jako například na Den horolezců zdolat horu z peřin a polštářů a natočit se přitom na video!

Žákovský parlament se rozhodl ocenit i další nadšence a do letního dvojčísla školního časopisu sChOOL připravuje přehled různých NEJ. Ukážeme například nejoriginálnější, nejdojemnější nebo nejvtipnější splněnou výzvu.

Ve Velké jarní výzvě nešlo jen o vítězství, ale především o zábavu, o nadhled, o tvořivost. V době, kdy byla škola zavřená, nás vtipné úkoly parlamenťáků bavily a stmelovaly. Pracovní skupince, která GIFy (pohyblivé obrázky) chystala a která měla pohotovost i o víkendech, moc děkujeme. Honzo, Adame, Tamčo, Naty, Bety, Viky, Káťo, Nelly, díky za vaše nápady a čas, který jste projektu věnovali!

 

Celý projekt si připomeňte zde:

 

 Velká jarní výzva

 

Prohlížejte také ve fotogalerii:

Světový den vody

Den jednorožců

Den svobody tisku