Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výstava ke Dni matek zahájena!

Výstava ke Dni matek zahájena!5.jpg

Žákovský parlament zorganizoval u příležitosti Dne matek výstavu, kterou v pátek před svátkem všech maminek instaloval ve vestibulu druhého stupně. Do projektu se zapojily desítky lidí z naší školy (děti i učitelé). Výslednou poctu maminkám si můžete na výstavním panelu prohlížet až do konce školního roku.

 

Zde jen na dálku malá ochutnávka:

 

Výstava ke Dni matek

 

 

WhatsApp Image 2021-05-07 at 16.18.39 (2).jpegNa svátek maminek se připravily také děti ze 3. A, které pod vedením Alice Matějkové například sázely květinky do vlastnoručně vyrobených květináčků! Podívejte se do fotogalerie, jak se jim dílo povedlo - stačí kliknout sem: Děti z 3. A sázely maminkám květiny!

 

Na Den matek jsou připravené i družinové děti. Ve fotogalerii uvidíte, jaké vytvořily květinky či přáníčka. Klikněte sem: Družinové přípravy na Den matek.   

 

 

 

 

Milé maminky,

užijte si co nejlépe svou sváteční neděli!
Ať vám květiny, dětská přání a srdíčka
udělají opravdovou radost! 
Vše nejlepší všem,
kdo nešetří mateřskou láskou!