Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zveme na den otevřených dveří

Zveme na den otevřených dveříZŠ U Vršovického nádraží všem přeje (4).jpgVe středu 21. února otevírá naše škola pomyslnou bránu a zve zájemce k návštěvě!

 

Od 8 hodin do 13:30 se můžete přijít podívat na naše třídy, společné prostory, skvělé technické vybavení, příjemná relaxační místa a samozřejmě také na průběh výuky, kterou u nás vedou nadšení odborníci. Náš pedagogický tým se neustále vzdělává a snaží se aplikovat moderní trendy ve vzdělávání.

Škola prochází v posledních letech velkou proměnou. V každé třídě je umístěna velká interaktivní tabule, žáci mají k dispozici mobilní počítačové učebny, vyučujeme tři cizí jazyky, věnujeme se osobnostnímu rozvoji a atraktivním mezipředmětovým projektům. Přijďte se přesvědčit!

 

Těšíme se na viděnou v den otevřených dveří, tedy 21. února!