Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023 > Plánujeme Čarodějnice Fest!

Plánujeme Čarodějnice Fest!

čarodějnice (2).pngŠkolní družina a žákovský parlament pořádají ve středu 26. dubna od 14 do 17 hodin čarodějnickou akci. Bude to kouzelné!

Odstartujeme přeskakováním "ohňů" v magický čas 14:14 a přesně v 15:15 začne komentovaná módní přehlídka. V průběhu celého odpoledne si malé čarodějnice i malí čarodějové budou moci vyzkoušet řadu disciplín: psaní kouzel, pohledy do kouzelného zrcadla, vaření lektvarů, slalom na koštěti, zdobení kouzelnických hůlek a tak dále a tak dále.

Přiletíte-li na svém (kouzelně vyzdobeném) koštěti, možná právě vaše koště získá speciální cenu!

Bohužel z bezpečnostních a hygienických důvodů nemůžeme prodávat a opékat buřty na ohni, ale přinesete-li si vlastní buřtík, hodný čaroděj Jaroušek (náš pan školník) vám ho připraví na grilu.

Akce je pro děti a rodiče! Těšíme se na vás!