Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023 > Den placáků, den skvělé energie

Den placáků, den skvělé energie

WhatsApp Image 2023-04-20 at 11.50.43 (4).jpegJednou rukou, oběma rukama, bokem, zadnicí, hrudí, s rozběhem, ve výskoku a na konec jsme si v obřím kruhu mohutně plácli na obě strany... Ve čtvrtek 20. dubna jsme si všichni společně vyzkoušeli všechny možné placákové disciplíny.

Na čtvrtek 20. dubna žákovský parlament vyhlásil Den placáků. Kvůli počasí jsme placákové setkání uskutečnili nakonec v sále, kde jsme si všichni společně vyzkoušeli všechny druhy plácnutí - jednou rukou, oběma rukama, bokem, zadnicí, hrudí, s rozběhem, ve výskoku a na konec jsme si v obřím kruhu mohutně plácli na obě strany. Skvělá energie!

Moderoval předseda parlamentu Kristián, který všechny placákové disciplíny předváděl se svým asistentem Matym. Dvanáct dobrovolníků se přihlásilo do soutěže o nejoriginálnější placák. Medaili si vyplácali třeba Adam nebo Elenka. Podívejte se na fotky, ucítíte z nich bombastickou atmosféru!

FOTOGALERIE: DEN PLACÁKŮ