Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Mezi školní tradice patří i oslavy svatého Martina

Mezi školní tradice patří i oslavy svatého Martina

WhatsApp Image 2023-11-11 at 08.22.41.jpegSvatý Martin k nám dorazil hned dvakrát. Jednak na tradiční Lampionový průvod, následující den i do školní družiny.

Ve čtvrtek 9. listopadu k nám dorazil svatý Martin. Po vyprávění o jeho životě si děti připomněly některé pranostiky a svatému Martinovi společně přednesly báseň. Martin děti obdaroval vločkami a poté se se svými lampiony ruku v ruce všichni vydali podzimní Grébovkou. Více se dozvíte ve fotogalerii zde:

Lampionový průvod

V pátek 10. listopadu se se svatým Martin setkala i školní družina. Děti se zúčastnily slavnostního průvodu, přednesly svatému Martinovi básničku a luštily svatomartinskou šifru. Více fotek najdete zde:FOTOGALERIE ŠKOLNÍ DRUŽINY