Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Moje stopa ve škole: projekt vstupuje do fáze hlasování

Moje stopa ve škole: projekt vstupuje do fáze hlasování

Moje stopa  (4).jpgCeloškolní workshop máme úspěšně za sebou, teď čeká celou školu elektronické hlasování. Pro jaký návrh budete hlasovat?

Na celoškolní akci zavítali koordinátoři z Městské části Praha 10, kteří poděkovali za nasazení, s nímž škola do Mojí stopy letos už potřetí vstupuje, a popřáli třídám, které prezentovaly na pódiu a v infostáncích svoje vize, hodně úspěchů v nadcházejícím hlasování.

Elektronické hlasování bude spuštěno ve čtvrtek 23. listopadu a hlasovat bude možné až do půlnoci 29. listopadu. Poslední listopadový den zveřejníme vítězný projekt.

Odkaz pro hlasování:

veskole.mojestopa.cz/hlasovani

Fotky z workshopu si můžete prohlédnout ve fotogalerii:

Celoškolní workshop Moje stopa

Ještě si zopakujme, pro jaké projekty můžete hlasovat: 0. A: Přenosné dětské mikroskopy, 3. B: Venkovní posezení, 4. A: Odpočívárna na prvním stupni, 6. A: Oživme schodiště!, 7. B: Zahradní fantazie, 8. B: Mikroskopy s LCD obrazovkou.