Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Vítkův turnaj ve společenských hrách vyhrál Kvido z 5. B

Vítkův turnaj ve společenských hrách vyhrál Kvido z 5. B

WhatsApp Image 2024-03-11 at 09.16.37 (1).jpeg

Vítkův turnaj ve společenských hrách vyvrcholil 11. března 2024 finálovými koly, z nichž vzešlo pět vítězů.

V piškvorkách, pexesu, v hrách Prší, Člověče, nezlob se nebo Kámen, nůžky, papír zvítězili: Madlenka z 1. A, Kvido z 5. B, Sofie z 6. A, Ondra a Karel - oba ze 7. B. Tento kvintet se následně utkal ve hře Dobble a ze tří kol pak vzešel absolutní vítěz turnaje, který si odnesl obří čokoládu a putovní pohár. Kvidovi gratulujeme!

Ale ostatní finalisté také neodešli s prázdnou - žákovský parlament pro ně připravil diplomy, bublifuky a bonbonky.

Na slavnostním vyhlašování vítězů jsme promítli zdravici zakladatele turnaje Vítka Vachty a ředitelka školy Jana Frojdová na pódiu poděkovala realizačnímu týmu.

Fotografie si prohlížejte zde:

FINÁLE VÍTKOVA TURNAJE

REALIZAČNÍ TÝM VÍTKOVA TURNAJE