Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Únor ve znamení masopustních slavností a pohádek

Únor ve znamení masopustních slavností a pohádek

WhatsApp Image 2024-02-26 at 12.31.48 (1).jpegMáme za sebou hodně akční měsíc. Ve škole se to hned několikrát hemžilo pohádkovými bytostmi a fantastickými kostýmy.

Vzpomeňme, že 1. února nejmenším žáčkům z 0. až 2. ročníku připravily paní učitelky oslavu masopustu a ve stejný den se 6. ročník vydal na výlet do řeckých bájí, jehož se děti účastnily ve stylových kostýmech.

Po jarních prázdninách školní družina zorganizovala pohádkové představení o zvířátkách se zpěvem i tancem, 26. února následoval Světový den vyprávění pohádek, na který navázala pohádková výstava v koridoru školy, a únor uzavřel veselý družinový karneval.

Fotky prohlížejte zde:

fotogalerie školní družiny