Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Tip pro deváťáky

Tip pro deváťákyphoto-1485322551133-3a4c27a9d925.jpgBlíží se dny otevřených dveří středních škol. Sledujte termíny!

 

Deváťáci před sebou mají jedno z největších rozhodnutí ve škole - na jakou střední školu se přihlásit? Při rozhodování obvykle pomáhají dny otevřených dveří. V dnešní komplikované době se budou školy přiklánět spíše k online procházkám po škole. 

Jako například Střední škola elektrotechniky a strojírenství. Tato SŠ na Praze 10 pořádá virtuální dny otevřených dveří příští týden. Prezentace elektrotechnických oborů proběhne 25. listopadu od 17 hodin živým vysíláním přes aplikaci Instagram a Microsoft Teams, prezentace strojírenských oborů o den později, tedy 26. listopadu od 17 hodin na stejných platformách.

Sledujte webové stránky svých vysněných středních škol, abyste nic nepropásli!