Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Byli jsme ve Zprávičkách na Déčku!

Byli jsme ve Zprávičkách na Déčku!dečko.jpgJistě si vzpomínáte, že u nás ve škole nedávno natáčel štáb České televize. Jak to dopadlo?

 

Česká televize o našem projektu Moje stopa ve škole odvysílala v pondělí 12. prosince 2022 reportáž na dětské stanici Déčko v 18:40 v pořadu Zprávičky! Uvidíte záběry z celoškolního workshopu, rozhovor s moderátorkou Majdou a předsedou žákovského parlamentu Kristiánem. Redaktorka Sabina Janovicová poté monitorovala, jak dopadne elektronické hlasování. Zajímá vás výsledek? Podívejte se na Zprávičky ze dne 12. 12. 2022!

 

https://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky

 

Chcete-li si prohlédnout desítky dalších mediálních výstupů (v novinách, v rozhlase, v televizi, na sociálních sítích),
klikněte sem:

 

NAŠE ŠKOLA V MÉDIÍCH