Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Cena bratří Čapků putuje k nám!

Cena bratří Čapků putuje k nám!IMG_6989.jpgVe čtvrtek 5. října (Mezinárodní den učitelů) udílela Městská část Praha 10 Ceny bratří Čapků. Náš oblíbený učitel dějepisu a zeměpisu Antonín Kříž se umístil na 2. místě!

 

Fotky ze slavnostního předávání ve Vršovickém zámečku si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

MČ Praha 10 vyhlašuje Ceny bratří Čapků od roku 2017 a uděluje je za osobní přínos ke zkvalitňování úrovně školy a za humánní, empatický a laskavý přístup k dětem v mateřských a žákům v základních školách na Praze 10. Z nominací z jednotlivých škol porota letos vybírala na základě těchto kritérií: spolupráce s rodiči prostřednictvím společných akcí, budování image a dobrého jména školy, využívání vlastní kreativity ve vyučování, schopnost nadchnout kolegy pro práci „navíc“, podpora udržitelného rozvoje školy či ochrana životního prostředí.