Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Chystáte se k zápisu? Seznamte se s naším týmem profesionálů

Chystáte se k zápisu? Seznamte se s naším týmem profesionálůsucha 2.jpegPro budoucí prvňáčky, "nulťáčky" a jejich rodiče jsme připravili medailonky našich učitelek a vychovatelek, se kterými se pravděpodobně v následujících letech nejmenší žáčci setkají. Přečtěte si, jakých metod využívají, co je pro ně při práci důležité a čím se baví ve volném čase.

"Myslím, že dobrý pedagog dokáže v dětech vzbudit nadšení a chuť objevovat stále něco nového," uvažuje Iva Králová, současná třídní 2. A, která ráda zařazuje do výuky ekologická témata. "Vím, že znalosti jsou důležité, ale soustředím se také na to, aby spolu děti vycházely a nebály se cokoli řešit," míní zase třídní 2. B Michaela Suchá. 

 

Více se o nich i o jejich kolegyních dozvíte zde: 

Představujeme tým

 

Vše o přípravném ročníku a rozhovor s jeho třídní čtěte zde:

Přípravný ročník

 

Vše o školní družině najdete zde: 

Školní družina