Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Před velikonočními prázdninami i po nich se učíme na dálku

Před velikonočními prázdninami i po nich se učíme na dálkuWhatsApp Image 2021-03-23 at 11.50.32.jpegDistanční výuka pokračuje i v následujících týdnech. Ty budou ale kratší než obvykle - čeká nás totiž volno, během něhož oslavíme Velikonoce.

 

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 ze dne 26. února 2021. To omezuje provoz škol a školských zařízení. Až do 11. dubna 2021 se tedy prodlužuje dosavadní stav a pokračujeme v režimu distanční výuky.

 

Příští týden se v "online škole" budeme vídat pouze tři dny - ve čtvrtek máme velikonoční prázdniny, na Velký pátek připadá státní svátek a po víkendu následuje Velikonoční pondělí.