Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pokračujeme v distanční formě vzdělávání

Pokračujeme v distanční formě vzděláváníIMG_20200828_143017 (1).jpgNa základě informací a pokynů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR zůstává provoz škol a školských zařízení od 22. března do 28. března 2021 ve stejném režimu jako dosud. 

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci se i dál učíme distanční formou. Opatření umožňují prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. (O organizaci konzultací rozhoduje ředitelka školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.) 

Informace o ošetřovném najdete na webových stránkách www.cssz.cz. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Obědy vydává školní jídelna od 12 do 13 hodin.

 

Žákovský parlament se i v této složité sobě schází online každý čtvrtek v 15 hodin. Momentálně pracuje například na projektu ŠATNY, chystá osvětovou kampaň na WC, plánuje nástěnku JEN DOBRÝCH ZPRÁV, připravuje letní dvojčíslo časopisu sChOOL a aktuální vydání školních novin NÁSTUPIŠTĚ, soustředí se svými aktivitami na ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD, a i v době, kdy se nemůžeme potkávat ve škole, pro vás chystá zábavu. Právě teď běží například VELKÁ JARNÍ VÝZVA.

 

 Parlament v roce 2020/2021