Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Další ocenění pro naše skvělé pedagogy!

Další ocenění pro naše skvělé pedagogy!bohunka.jpgCenu bratří Čapků za vynikající práci v oblasti školství získala zástupkyně ředitelky Bohumila Boháčová! Na ocenění, které uděluje MČ Praha 10, ji nominoval žákovský parlament. 

 

Komise složená z volených zástupců městské části, předchozích vítězů a zaměstnance radničního odboru školství vybírala podle předem daných přísných kritérií. Předání ceny se uskutečnilo při příležitosti Dne učitelů v obřadní síni Vršovického zámečku, kde MČ Praha 10 ocenila i pedagogy mateřských škol. 

S prvním místem v této soutěži se pojí i finanční odměna, kterou se paní zástupkyně rozhodla věnovat škole. Podrobnosti se už brzy dočtete v dubnovém čísle školních novin Nástupiště, kde vyjde s Bohumilou Boháčovou rozhovor.