Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Děkujeme vám za návštěvu!

Děkujeme vám za návštěvu!IMG_20230223_132414.jpgDesítky návštěvníků využily možnosti nahlédnout do našich tříd a nasát atmosféru projektového vyučování.

 

Ve čtvrtek 23. února 2023 jsme otevřeli dveře návštěvníkům, kteří měli zájem přijít se podívat do naší školy. Ve třídách probíhala projektová vyučování, řemeslné dílny, laboratorní šetření nebo turnaj v šachu. V sále školy prezentoval svoje aktivity žákovský parlament, družináčci přednesli básničku a děti z 5. A zazpívaly anglicky - v doprovodu účastníků kroužku Hele, ukulele. Zvukaři také pouštěli videa, která natočili šesťáci v rámci mediální výchovy, a reportáže, které o nás připravila Česká televize.

Věříme, že se vám u nás líbilo, a děkujeme za návštěvu!
Více fotek najdete ve fotogalerii.