Úvod > Škola > Aktuality > Informace pro nové strávníky ve školní jídelně

Informace pro nové strávníky ve školní jídelně

pasta-1854245_1280.jpgJak se přihlásit ke stravování v naší jídelně? Jaké informace potřebujete znát?

1) Naskenujte si na svém mobilním telefonu QR kód na obrázku s nápisem „PŘIHLÁŠKA“.
2) Na rozcestníku najděte školní jídelnu U Vršovického nádraží a klikněte na „Přihlásit".
3) Po přesměrování klikněte vlevo na „Založit novou elektronickou přihlášku ke školnímu
stravování".

Na základě zpracování online přihlášky na www.sjp10.cz/prihlasky/ ke školnímu stravování vám bude založen stravovací účet, který umožňuje nejen objednávání jídla, ale lze si v něm zobrazit stav vyúčtování, provádět platby za stravné, mít přehled a statistiky odebraných jídel. Jako uživatel budete mít pod kontrolou výši stravovacího kreditu, a můžete filtrovat pokrmy, které obsahují vhodné či nevhodné alergeny a mnoho dalšího.

Kolik zaplatíte za jedno obědové menu?
Aktuální ceník stravného je zveřejněn na stránkách www.sjp10.cz v záložce CENÍK. Ceník stravného vždy naleznete na nástěnce školy nebo v kanceláři vedoucí školní jídelny. Aktuální cena stravného pro prvňáčky pro školní rok 2023/2024 činí: strávníci do 6 let 30 Kč, strávníci od 7 do 10 let 34 Kč.

Více informací najdete zde:

www.zsvrsovicka.cz/jidelna

• Vedoucí školní jídelny: Alice Ališeva (Mobil: 774 450 032, e-mail: uvrsovickehonadrazi@sjp10.cz)
  • Číslo účtu školní jídelny pro platbu stravného: 5021041584/5500
  • Variabilní symbol platby stravného vám bude přidělen při provedení online přihlášky.
  • Stravovací čip vám bude přidělen po přihlášení ke stravování a zaplacení zálohy na stravné.