Úvod > Škola > Aktuality > Jak proběhnou první školní dny?

Jak proběhnou první školní dny?

ZŠ U Vršovického nádraží všem přeje.jpgUž tento čtvrtek se všichni sejdeme ve škole. Jak proběhnou první školní dny? Kolik času děti ve svých třídách stráví?

Ve čtvrtek 1. září budou mít 0. A a děti ve 2. až 9. ročníku jen jednu vyučovací hodinu.

Pro čerstvé prvňáčky (1. A a 1. B) a jejich rodiče připravují jejich třídní učitelky setkání v 8:30 v sále školy. V 9:30 pak následuje schůzka rodičů dětí z prvních tříd.

V pátek 2. září budou mít první třídy dvě vyučovací hodiny, zatímco 0. A a děti ve 2. až 9. ročníku stráví ve škole čtyři vyučovací hodiny. V plánu je výdej učebnic, doporučujeme proto s sebou vhodnou tašku.

Obědy školní jídelna vydává už od 1. září (máte-li objednáno).

Vykročte tedy ve čtvrtek ráno tou správnou nožkou, ať pro vás první zářijový den představuje šťastný start do školního roku 2022/2023! Těšíme se na vás!