Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Letní kempy pro vás

Letní kempy pro vástony-tran-F8sCVSW4t4E-unsplash.jpgMáme pro vás další tip na prázdninové aktivity zdarma. Tyto příměstské letní kempy pro děti od šesti do patnácti let jsou opět plně hrazeny z dotací MŠMT. Kladou si za cíl podpořit opětovné posílení sociálních vztahů s vrstevníky, doplnit dílčí znalosti a dovednosti a podpořit zájem dětí o vzdělávání.   
 
Součástí celodenního programu je dopolední výuka, odpolední zábavný a sportovní program plus také zdarma stravování (svačina, oběd, svačina, pitný režim). Výuka proběhne formou zážitkové pedagogiky, půjde o propojení formálního a neformálního vzdělávání.
  • První varianta kempu nabídne předměty jako angličtina, čeština, zeměpis, plus sportovní a zábavné aktivity.
  • Na programu druhého kempu je čeština pro žáky s odlišným mateřským jazykem, průřezová témata předmětů ZŠ, sportovní a zábavné aktivity.
 
Více informací najdete zde: