Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Maminky, přejeme krásný Den matek!

Maminky, přejeme krásný Den matek!srdce den matek.jpgNeděle patří všem maminkám a naše škola na ně nezapomněla!

 

Žákovský parlament (mediální klub) ve spolupráci s družinou připravil maminkám ke Dni matek speciální projekt. Společně jsme nafotili malé "maminky" s jejich "dětmi", tedy s panenkami, a zjišťovali jsme, jaká by podle holčiček maminka měla být. Nejčastěji zaznívalo "hodná", "milá", ale taky "přísná", "veselá", "vtipná", "zajímavá", "společenská"...

Z pořízených fotografií mediální klub nachystal ve vestibulu prvního stupně výstavu. Jistě udělá maminkám radost. (Fotografie můžete prohlížet i ZDE.)

Svátku všech maminek se věnovaly také děti na keramice nebo prvňáčci. Jak? Podívejte se do FOTOGALERIE!