Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Městská část Praha 10 opět vyzdvihla aktivity našeho parlamentu

Městská část Praha 10 opět vyzdvihla aktivity našeho parlamentu20_duvodu.jpgNa oficiálních stránkách Prahy 10 vyšel článek, kde se pochvalně hovoří o projektu žákovského parlamentu naší školy, který cílí na budoucí žáčky prvních tříd.

Naše škola nejprve zaujala dvěma materiály, které zveřejnila na webu školy a vytištěné umístila do vitrín kolem budovy:

20 důvodů, proč se přihlásit na naši školu

Vize naší školy

 

Potěšilo nás, že pak vedoucí tiskového oddělení Jan Hamrník zjišťoval podrobnosti, a následně vyšel úžasný článek, ve kterém se mimo jiné píše: „Žákovský parlament na ZŠ U Vršovického nádraží funguje dlouhodobě skvěle. Jedná se o velmi dobrý, koncepční projekt, prostřednictvím něhož se děti nenásilně učí nejen teorii, ale i praxi, a to zábavnou formou, a zároveň za odborného vedení,“ kvituje místostarosta MČ Praha 10 pro školství a kulturu David Kašpar (VLASTA / STAN). „Líbí se mi navíc snaha o komplexní uchopení témat. Například výbor pro školní média svou činnost postupně rozšířil z psané žurnalistiky na multimédia, teď k samotné novinařině přibývá i PR a marketing. Vést žáky ke komplexním dovednostem je v současné době extrémně důležité,“ doplňuje David Kašpar, jenž školství označuje za silový resort 21. století.

Celý článek si přečtěte zde:

 

Pojďte k nám, lákají žáci ze ZŠ U Vršovického nádraží prvňáčky

 

Chcete-li si projít další články, které o nás v tomto školním roce vznikly, klikněte sem:

 

www.zsvrsovicka.cz/v-mediich