Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nová kolekce oblečení pro naši školu!

Nová kolekce oblečení pro naši školu!1634927362.jfifMáme pro vás skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a vy tento týden můžete rozhodnout o její podobě.

 

Hlasujte do 24. února 2023 o tom, který ze tří motivů se vám líbí nejvíce. Na prvním návrhu vidíte naše nové logo, které už brzy bude přirozenou součástí školního webu a všech propagačních materiálů, na dalších dvou návrzích vidíte i jiné motivy. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky. Odkaz na online hlasování: 

 

 

https://schoolsunited.cz/hlasovani/1ca4ebf4.

 

Hlasovat je možné ve dnech 20. až 24. února 2023, následně bude spuštěn e-shop.