Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nové vydání školního časopisu Nástupiště

Nové vydání školního časopisu NástupištěTitulka (4).jpgČtvrté číslo letošního ročníku je laděné adventně. Zavzpomínáme na prosincové akce a představíme mnoho našich pozoruhodných osobností.

 

 „Pan učitel Voldán zařval na hranicích tak mocně, že na nás vlítla německá policie," píší v článku o výletu do Německa autorky Agnes a Terka. Jak to nakonec dopadlo? Dozvíte se v Nástupišti na straně 2.

„Santa Claus neohrožuje Ježíška," míní Emma, Maia a Petr, kteří polemizují o poselství Vánoc. Další komentáře čtěte v Nástupišti. Také jistě oceníte medailonky některých ukulelistů a zásadní informace týkající se zálib pana učitele Kříže. 

Jako třešničku na dortu nabízíme reportáž z vysílání kultovní taneční show StarDance a nabídneme rozhovor s herečkou Darijou Pavlovičovou.

Přejeme pěkné počteníčko!

 

 Číslo v elektronické podobě stahujte zde:

NOVÉ NÁSTUPIŠTĚ 2023/2024