Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Ocenili jsme vítěze Velké jarní výzvy

Ocenili jsme vítěze Velké jarní výzvyIMG_20210518_080747.jpgNejvíce úkolů v rámci Velké jarní výzvy splnil žák 2. B Roman Suchomel, což ho vystřelilo na vítěznou pozici. Jeho třída zároveň bodovala jako tým.

 

Projekt žákovského parlamentu Velká jarní výzva nabídl zábavu na dny, kdy škola byla zavřená a všichni jsme se učili doma. Každý den parlament na webu školy a sociálních sítích zveřejnil jeden kreativní úkol související s daným svátkem či mezinárodním dnem - a nejvíc úkolů splnil právě již zmiňovaný Roman Suchomel. 

Jeho třída 2. B získala také ocenění coby nejakčnější tým. Druháci totiž výzvou začínali každý den výuku a v čele s třídní učitelkou Michaelou Suchou připravovali jarní recepty, luštili hlavolamy, jezdili na kole a tak dále. Děkujeme a gratulujeme!

Více fotek z předávání diplomů a cen si prohlédněte ve FOTOGALERII.

Žákovský parlament symbolicky ocení například i nejoriginálnější, nejnáročnější nebo nejvtipnější splněnou výzvu. O tom více v připravovaném letním čísle časopisu sChOOL. Coming soon!