Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Online adventní kalendář pro přátele naší školy

Online adventní kalendář pro přátele naší školyadventak.jpgKaždý den otevřete jedno okénko a zavzpomínejte s námi na skvělý rok 2023!

 

Od 1. prosince můžete klikat na náš speciální školní online kalendář. V každém okénku se skrývá fotka z nějaké akce, která se uskutečnila v roce 2023, nebo třeba momentka z vyučování atp. K obrázku se vždy váže kvízová otázka. 

Odpovíte správně alespoň na dvacet hádanek? V aplikaci se nedá klikat na správné možnosti, proto je třeba odpovědi poslat na e-mail parlament@zsvrsovicka.cz. Stihnete-li to do 6. ledna 2024 (na Tři krále), budete zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Adventní soutěže se mohou zúčastnit i celé třídní týmy. 

Krásný advent všem!

 

ONLINE ADVENTNÍ KALENDÁŘ ZŠ U VRŠOVICKÉHO NÁDRAŽÍ