Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Píše o nás na svém webu Praha 10

Píše o nás na svém webu Praha 10p10_logo.pngPíše o nás Městská část Praha 10

Městská část Praha 10 vyzdvihuje úspěchy našich médií (1. místo v kategorii grafika v celostátním kole Soutěže školních časopisů) a výuku na naší škole. „Velmi oceňuji, jak kreativně učí ZŠ U Vršovického nádraží své žáky druhého stupně mediální výchově. V dnešní době, která bývá označována také jako postfaktická, jsou práce s informacemi, jejich selekce a předávání ohromně důležitými dovednostmi,“ říká David Kašpar (VLASTA / STAN), místostarosta pro školství a kulturu. 

 

 

Celý článek si přečtěte zde:

 

www.Praha10.cz

 

Chcete-li si prohlédnout další mediální výstupy o naší škole, klikněte na

 

https://www.zsvrsovicka.cz/v-mediich