Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Projekt MOJE STOPA VE ŠKOLE vrcholí

Projekt MOJE STOPA VE ŠKOLE vrcholí200832366_2087997678021195_2515810490057436455_n.jpgVe čtvrtek 11. listopadu nás čeká školní workshop, kde třídy odprezentují svoje návrhy. Co bude následovat?

 

V říjnu děti ve třídách v rámci projektu MOJE STOPA VE ŠKOLE debatovaly, hlasovaly a odevzdávaly své projektové listy žákovskému parlamentu. Nápady všech osmnácti tříd jste si mohli prohlížet na výstavních panelech ve vestibulu školy. 

 

ŠKOLNÍ WORKSHOP

Na začátku listopadu vedení školy zhodnotilo realizovatelnost projektů. Ve čtvrtek 11. listopadu se na ŠKOLNÍM WORKSHOPU představí návrhy, jež postoupily do elektronického hlasování. Jejich autoři dostanou prostor k prezentaci a k oslovení co nejvíce příznivců.

Voliči budou vybírat z těchto nápadů:

  • PIŠKVORKOVÉ KOBERCE (5. B)
  • 3D TISKÁRNA (7. A)
  • MIKROSKOPY S DISPLEJEM (8. A)
  • FLORBALOVÉ TURNAJE S DIGITÁLNÍ ČASOMÍROU (9. A)

 

ELEKTRONICKÉ HLASOVÁNÍ

V pondělí 15. listopadu se na veskole.mojestopa.cz otevře "hlasovací portál". Každá žákyně a každý žák naší školy obdrží unikátní kód, zadá ho do příslušného okénka a pak hned může hlasovat pro svého favorita.

Hlasovat bude možné po celý týden. Malí voliči mohou volit doma s rodiči, starší ve škole v rámci informatiky. Na konci listopadu už budeme vědět, který návrh je ten nej a který Městská část Praha 10 zafinancuje částkou 35 000 korun!