Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Rozlučková párty žákovského parlamentu

Rozlučková párty žákovského parlamentuIMG_20210603_160553.jpgI když práce žákovského parlamentu v tomto školním roce zdaleka nekončí, závěrečnou oslavu už máme za sebou. Proběhla 3. června na svátek Tamarky, odcházející předsedkyně. 

 

Tamča, která řídila žákovský parlament několik let, odchází na střední školu. A protože jsme si laskavější a obětavější šéfku nemohli přát, chtěli jsme jí uspořádat pěknou rozlučku. 

Šéfka od nás dostala koláž fotek, které připomínají návštěvu na natáčení StarDance, účast na tiskové konferenci se slavnými osobnostmi, reportáž na únikové hře, focení na titulní stranu časopisu sChOOL a tak dále. Všichni členové parlamentu se jí také podepsali na plakát žákovského parlamentu a dostala i osobní dárky. Dárek si ostatně odnesli všichni účastníci rozlučky - jako památku na zvláštní, dramatický, ale pro nás vlastně hodně úspěšný školní rok 2020/2021.

Kromě toho, že si všichni pochutnali na domácích čokoládových řezech a zdravých ovocných i zeleninových dobrotách, probrali také plány na další školní rok. Parlament má rozpracováno několik projektů, které je potřeba dokončit - například osvětové letáčky na toalety.

Tamča také předala symbolické žezlo Adamu Kabátovi, dosavadnímu místopředsedovi, který bude příští rok šéfem a který už má spoustu nápadů, jak zefektivnit fungování parlamentu. 

Více fotek si prohlédněte ve FOTOGALERII.