Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Sledujte náš nový kanál na YouTube

Sledujte náš nový kanál na YouTubeNa jaře jsme založili nový kanál na YouTube, kde si už teď můžete prohlédnout sestřih videí ze Dne placáků nebo z Čarodějnice FESTu! Níže najdete odkaz i na video, které o našem žákovském parlamentu natočil Pražský inovační institut!

 

PUSŤTE SI SESTŘIH Z ČARODĚJNICE FESTU 2023

 

 

PUSŤTE SI NA YOUTUBE VIDEO ZE DNE PLACÁKŮ 2023

 

Pražský inovační institut s naším parlamentem natočil video

Proč je dobré mít ve škole žákovský parlament? Tak se jmenuje reportáž Pražského inovačního institutu, který si ze všech parlamentů vybral právě ten náš, aby ukázal význam takovéto instituce. Moc nás to těší. Klikněte níže a lajkujte na YouTube! A zakládejte parlamenty - má to smysl! Fotky z natáčení prohlížejte ve FOTOGALERII.