Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vařte online s Vladou Kopeckou

Vařte online s Vladou Kopeckouii.JPGAni během distanční výuky děti ze ZŠ U Vršovického nádraží nepřijdou o své oblíbené vaření. Paní učitelka Vlada Kopecká pro ně natáčí návodná videa!

 

Ve svém prvním videu učí přípravu podzimní vitaminové bomby. Potřebovat budete jablka, mrkev, ořechy... Neprozradíme vše, podívejte se sami! Video najdete na youtube nebo na našem Facebooku. Staňte se s Vladou Kopeckou mistrem kuchyně a připravte pro svoji rodinu zdravou mňamku!

"Napadlo mě, že by bylo hezké, kdyby děti mohly vařit i během nouzového stavu, kdy jsou zavřené školy," vysvětluje autorka nápadu a hlavní aktérka videí. "A tak jsem začala se svým synem Tadeášem točit videa." Fyzikářka a nadšená kuchařka tímto startuje projekt Vaříme spolu a vyzývá k domácímu vaření: "Vařte, vařte, vařte a posílejte fotky se svým kulinářským umění na e-mail vlada.kopecka@zsvrsovicka.cz!" Nejhezčí fotky zveřejníme na webu školy nebo na školních sociálních sítích.