Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Vyšlo říjnové číslo školních novin!

Vyšlo říjnové číslo školních novin!NASTUPISTE_rijen_titulka.jpgMediální klub, žákovský parlament a žáci mediální výchovy. Ti všichni stojí za říjnovým číslem NÁSTUPIŠTĚ. Podařilo se nám ho vydat dokonce i během nouzového stavu!

 

Nebylo to snadné, pracovat týmově na dálku je pochopitelně náročnější než v běžném režimu. Ale dokázali jsme to a děkujeme všem, kdo nám s vydáním pomohli.

 

Právě tady si můžete stáhnout aktuální vydání:

  

NÁSTUPIŠTĚ říjen 2020

 

A protože víme, že není nad to držet v ruce skutečný výtisk novin, v prvním listopadovém týdnu bude možnost vždy od 10 do 12 hodin vyzvednout si před školou výtisk zdarma. Takže půjdete-li na nákup či vyvenčit psíka, stavte se. 

 

Pokud byste i vy chtěli nahlédnout do naší školní mediální dílny a přiložit ruku k dílu, budeme rádi, když se připojíte. Online schůzky míváme každou středu od 15:30. Stačí předem napsat e-mail na nastupiste@zsvrsovicka.cz - a my vás přidáme v Teamsech do skupiny. Šikovné redaktory oceníme i při přípravě zimního čísla školního časopisu sChOOL.